Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wybierz daty:
Od:
Do:


Słowniczek pojęć:

- Czynnością przekraczającą zakres zwykłego zarządu jest między innymi określenie zakresu i sposobu prowadzenia przez zarząd lub zarządcę, któremu zarząd nieruchomością wspólną powierzono w sposób określony w art. 18 ust. 1 Ustawy o własności lokali, ewidencji pozaksięgowej kosztów zarządu nieruchomością wspólną, zaliczek uiszczanych na pokrycie tych kosztów, a także rozliczeń z innych tytułów na rzecz nieruchomości wspólnej. 

23 II 2018, 15:00:00
Szanowni Państwo,

w sobotę 24 lutego będziemy prowadzili prace modernizacyjne. W godzinach od 8:00 do 14:00 Strefa Klienta nie będzie dostępna. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy później!

Państwa Zarządca
Obowiązkowa deratyzacja dla miasta Poznania
2 V 2017, 09:00:00

W celu zapobiegania powstawania chorób zakaźnych przenoszonych przez szczury i myszy, Prezydent Miasta Poznania zobowiązał właścicieli nieruchomości do przeprowadzania w dniach od 8 do 21 maja 2017 r. obowiązkowej deratyzacji.

10% rabatu na usługi zarządzania najmem
1 II 2017, 16:19:00
Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na usługi zarządzania najmem - rabat 10% na cały okres umowy! Promocja skierowana jest do właścicieli lokali znajdujących się w budynkach zarządzanych przez Grupę CITY SERVICE, czyli SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. oraz Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o.
Głosowanie elektroniczne nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej
24 X 2016, 08:54:00
Dołączenie do Grupy CITY SERVICE umożliwiło nam uruchomienie dodatkowej usługi w postaci głosowania nad uchwałami Wspólnoty Mieszkaniowej online. Jest to fantastyczna opcja dla tych z Państwa, którzy w obliczu dużej ilości obowiązków nie znajdują czasu na uczestnictwo w zebraniu Wspólnoty, a potem zapominają o konieczności oddania swojego głosu.
Otwarcie biura terenowego w Gnieźnie
24 X 2016, 08:39:00
Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w październiku br. uruchomiliśmy biuro terenowe w Gnieźnie, które znajduje się na parterze przy ul. Pstrowskiego 2/48 (na rogu ulicy Wrzesińskiej i Pstrowskiego). Dla wygody naszych Klientów będziemy jeszcze bliżej zarządzanych nieruchomości!
Fundusz wodociągowy Aquanet S.A.
25 VII 2016, 08:38:00
Zapraszamy do skorzystania z kolejnej edycji Funduszu Wodociągowego Aquanet S.A. Zadaniem Funduszu jest pomoc w regulowaniu rachunków za wodę i ścieki tym Klientom obsługiwanym przez Aquanet S.A., którzy mają najniższe dochody.
Promocja z okazji 17 urodzin spółki!
1 VI 2016, 11:00:00
Dokładnie 17 lat temu, czyli 01 czerwca 1999 r., firma SANTER rozpoczęła swoją działalność. Pierwszą siedzibą było biuro przy ul. Towarowej, vis a vis ówczesnej Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Zaczynaliśmy od obsługi zaledwie dwóch nieruchomości, przy zatrudnieniu dwóch osób - zarządcy i księgowej. Dziś jesteśmy członkiem międzynarodowej Grupy kapitałowej CITY SERVICE i mieścimy się w nowoczesnej siedzibie przy ul. Strzeleckiej 49.
Panel Klienta
2 V 2016, 15:49:00
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów rozpoczęliśmy właśnie modernizację Panelu Klienta, która pozwoli na poszerzenie jej dotychczasowej funkcjonalności m.in. o głosowanie nad uchwałami w formie elektronicznej oraz zgłaszanie usterek i stanów wodomierzy i ciepłomierzy w lokalach on-line.
Zmiana firmy zarządzającej
16 II 2016, 09:00:00
Pierwszy kwartał każdego roku to okres sprawozdawczy dla Wspólnot Mieszkaniowych, a także najlepszy moment na ewentualną zmianę firmy zarządzającej. Z przyjemnością nawiążemy współpracę ze Wspólnotami Mieszkaniowymi na terenie Poznania i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę prawną, księgową i techniczną związaną z zarządzaniem i administrowaniem w pełnym zakresie przewidzianym w Ustawie o własności lokali, zgodnie z przepisami prawa budowlanego, wymaganiami właścicieli lokali i uchwałami Wspólnoty.
Solidna Firma 2015
8 II 2016, 08:37:00
Jest nam niezmiernie miło powiadomić, że w piątek 05 lutego br. odbyła się XIV Gala Finałowa Programu Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA, podczas której firma SANTER już po raz dwunasty uzyskała tytuł laureata oraz odebrała statuetkę "Szmaragd Solidności".
Strona głównaGaleriaPanel klientaFAQSondyMapa stronyKontakt